Uzyskaj wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące nieruchomości, apartamentów, usług i wiele, wiele innych.

Pytania ogólne

Jak duży powinien być apartament dla 4-osobowej rodziny, w tym dwójki dzieci?

Bardziej ma tu znacznie nie wielkość apartamentu, a liczba pokojów. Powinniśmy wynająć apartament z przynajmniej dwoma pokojami. Cztery osoby możemy spokojnie zakwaterować nawet na 35 metrach kwadratowych, pod warunkiem, że będą one podzielone na dwa pokoje.

W jaki sposób odbywa się zameldowanie i wymeldowanie?

Zameldowanie i wymeldowanie (przekazanie kluczy) odbywa się bezpośrednio w apartamencie w dniu przyjazdu i wyjazdu. Na potwierdzeniu rezerwacji otrzymujesz dane kontaktowe opiekuna apartamentu i z nim trzeba ustalić godzinę spotkania.

Kiedy i w jaki sposób mam zapłacić pozostałą kwotę za wynajem?

Pozostałość należy opłacić opiekunowi w dniu przyjazdu podczas odbioru kluczy.

Czy jako kupujący ponoszę podatek od czynności cywilnoprawnych?

Jeżeli planujesz wynająć apartament nad morzem w popularnych kurortach lub w górach w okresie wakacyjnego szczytu lipiec-sierpień, to kieruj się zasadą: im wcześniej, tym lepiej. Czyli najlepiej dokonać rezerwacji na początku roku w miesiącach styczeń-luty. Dzięki temu będziesz mieć dość duży wybór i możesz wybrać odpowiedni apartament za odpowiednią cenę. Im bliżej sezonu, tym trudniej znaleźć apartament w dogodnej lokalizacji za rozsądną cenę.

Inne pytania

Czy w apartamencie znajduje się telewizor?

W większości apartamentów jest telewizor, często z dostępem do telewizji kablowej lub satelitarnej. Informacje znajdziesz w opisie wyposażenia apartamentu..

Czy jest dostęp do Internetu?

W opisie każdego obiektu znajdziesz informację, czy jest dostępny Internet (przez WiFi lub połączenie kablowe).

Czy mogę zabrać ze sobą psa?

W opisie każdego apartamentu jest informacja, czy są akceptowane zwierzęta domowe. W przypadku niektórych obiektów może być naliczana opłata za zwierzę.

Czy w apartamencie znajduje się pościel i ręczniki?

Tak. Pościel i ręczniki są dostępne.

Umów wizytę

  • Date Format: DD slash MM slash YYYY

think big m. żuchowska

wyprzedaż rozpoczyna się za

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy