Najdziwniejsze pytania do pośredników nieruchomości

Najdziwniejsze pytania do pośredników nieruchomości

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W codziennej pracy pośrednicy nieruchomości odpowiadają na setki pytań klientów. Zdarza się, że z ust zainteresowanych zakupem czy najmem mieszkania padają szokujące i zaskakujące pytania. Część potrafi wprawić w zakłopotanie i nieco zbić z tropu. Jedne na długo zapadają w pamięć, inne puszcza się mimo uszu. Jakie najbardziej nietypowe pytania usłyszeli nasi ankietowani?

Jak często padają zaskakujące pytania?

40% pośredników, którzy odpowiedzieli na naszą ankietę przyznało, że nigdy nie usłyszało nietypowego pytania, takiego nie pamięta bądź jest ich tak dużo, że nie zawraca sobie nimi głowy. Faktycznie, w pracy pośrednik nieruchomości musi być przygotowany na najtrudniejsze kwestie, zwłaszcza dotyczące mieszkania czy domu. Jak zauważają sami ankietowani, agenta nieruchomości nie powinno nic zbić z tropu:

Po tylu latach pracy trudno, aby coś mnie zdziwiło.

Fantazja i pomysłowość ludzka jest nieograniczona i było wiele dziwnych pytań

– stwierdza jeden z pośredników, inny z kolei zauważa:

Codziennie w pracy odpowiadamy na dużą ilość głupich pytań, ciężko wybrać.

Trudno również określić zależność stażu pracy do tego, czy i jak często pojawiały się nietypowe pytania ze strony klientów. Do tego, że nie mieli nigdy takich pytań przyznają się zarówno pracownicy, którzy dopiero zaczynają, jak i tacy, którzy mają już przynajmniej 10- i 15-letnie doświadczenie.

Umów wizytę

  • Date Format: DD slash MM slash YYYY